Join Our Mailing List

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure pain.

✖ Close

Why Cultivated

Ainult vetika kasvatamisel saame korjata noori ja ühevanuseid taimi. Umbes 4-kuused vetikad korjatakse, sest noored vetikad on kõige maitsvamad ja toitaineterikkamad ning oma konsistentsilt pehmed ja õhukesed. Mida vanemad on vetikataimed, seda puisemaks ja nätskemaks nad muutuvad. Aja jooksul ladestuvad vetikatesse ka looduslikud raskemetallid, mis inimorganismile hästi ei mõju, kuid noortes taimedes neid pole (testitud!).

Iga partii kontrollitakse täielikult läbi biokeemilise analüüsi, mis on garantiiks, et meie vetikad on alati puhtad mürkidest ja sisaldavad just neid vitamiine ja mineraalained, mis pakile kirjutame. Loodusest korjatud vetikate puhul ei ole see võimalik, kuna kõik taimed on eri vanused ja erinevatest kohtadest pärit!

KULTIVEERITUD (Numami)LOODUSEST KORJATUD
100% noored taimedErineva vanusega taimed
puuduvad raskemetallidVanadel vetikatel on raskemetallid üle piirnormi
Viime loodusesse vetikaid juurde, mis puhastavad ookeani ja toodavad hapnikuVõtame loodusest vetikad välja, millega ookeani puhastamine ja hapniku tootmine väheneb (vähendame vee elustikku ja mereloomade toidulauda)
Kasvatuses on vee tingimused pideva jälgimise allErinevatest kohtadest korjatud vetikate puhul ei ole võimalik jälgida keskkonnatingimusi
Kümne aastase teadustöö tulemusel on leitud parim aeg kasvatamiseks jaanuar-maiErinevatel aastaaegadel korjatud vetikate biokeemiline koostis on väga erinev
Noored vetikad on pehme struktuuri ja intensiivsema maitsegaTugeva struktuuri ja puise maitsega
Söömiseks ei ole vaja eelnevalt töödeldaSöödav jahuks peenestatult või eelnevalt leotades

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *